Przegląd tygodnia w Krynicy Morskiej, najważniejsze wydarzenia od 7.06 do 13.06.2020, sprawdź czy nie minęło Cię nic ważnego

Diana Tobor
Diana Tobor
Przy niedzielnym śniadaniu albo relaksując się przy kawie, poznaj najważniejsze informacje mijającego tygodnia od 7.06 do 13.06.2020
Przy niedzielnym śniadaniu albo relaksując się przy kawie, poznaj najważniejsze informacje mijającego tygodnia od 7.06 do 13.06.2020 CC0
Przygotowaliśmy dla Ciebie tygodniową prasówkę. Jeśli w mijającym tygodniu byłeś zbyt zajęty, by nadążyć za informacjami z Krynicy Morskiej, zobacz teraz artykuły, które inni czytelnicy czytali najchętniej między 7.06 a 13.06.2020. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „Czynne kąpieliska w Krynicy Morskiej i okolicy 14.06.2020. Sprawdź, jakie kąpieliska są otwarte w Krynicy Morskiej”?

W treści tego artykułu umieszczone są tzw. linki afiliacyjne naszych partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność, nie ponosząc żadnych dodatkowych kosztów.

Przegląd tygodnia Krynica Morska od 7.06 do 13.06.2020: top 3 artykuły z tygodnia

Oto lista najpopularniejszych w mijającym tygodniu wiadomości. Czy miałaś bądź miałeś okazję przeczytać je wszystkie?

📢 Czynne kąpieliska w Krynicy Morskiej i okolicy 14.06.2020. Sprawdź, jakie kąpieliska są otwarte w Krynicy Morskiej

Kąpieliska czynne 14.06.2020 w Krynicy Morskiej. Szukasz miejsca, w Krynicy Morskiej, gdzie można spędzić czas na świeżym powietrzu? Sezon na otwarte kąpieliska w Polsce trwa od 1 czerwca do 30 września. Zastanawiasz się, czy na Twoim ulubionym kąpielisku w Krynicy Morskiej rozpoczął się już sezon? Sprawdź, czy kąpieliska w w Krynicy Morskiej są już czynne. Sprawdź, jakie warunki panują na kąpieliskach w Krynicy Morskiej. Wskazujemy ważne informacje, które dotyczą kąpielisk w Krynicy Morskiej. Kąpielisko to świetny pomysł na schłodzenie się w upalny dzień. Zobacz listę czynnych kąpielisk w Krynicy Morskiej i okolicy.

📢 Kajakarze w opałach - akcja ratunkowa strażaków z Jantaru i Sztutowa.

W czwartek (11 czerwca) o godz. 16.00 do Morskiego Ratowniczego Centrum Koordynacyjnego w Gdyni wpłynęło zgłoszenie o przewróconych kajakach na Zatoce Gdańskiej nieopodal Jantaru.

📢 W najbliższy weekend Szymon Hołownia w ramach pomorskiej trasy odwiedzi Mierzeję Wiślaną.

Przez najbliższy weekend Szymon Hołownia w swoim ,,belwederze na kółkach" odwiedzi województwo pomorskie.W niedzielę o godzinie 10.00 pojawi się z wizytą na Mierzei Wiślanej - briefing odbędzie się przy kanale ,,Nowy Świat" pomiędzy Przebrnem a Skowronkami.

Spraw prezent sobie albo bliskiej osobie:

Apple iPad Pro 12,9" 64GB Wi-Fi Gwiezdna Szarość (MTEL2FDA)


Samsung Galaxy TAB S5e 10.5'' 64GB LTE Złoty (SM-T725NZDAXEO)

  • Producent: Samsung
  • Ceny: od 1 849 do 2 199 zł.
  • Zobacz oferty

Tygodniowa prasówka 7.06-13.06.2020 Krynica Morska: pozostałe wydarzenia

Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały w mijającym tygodniu uwagę czytelników w Krynicy Morskiej. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?

📢 Sprzęt dla podopiecznych domu Domu Pomocy Społecznej MORS.

Pod koniec maja do Domu Pomocy Społecznej MORS w Stegnie trafiły urządzenia do dekontaminacji powietrza oraz specjalistyczny zamgławiacz ultradźwiękowy. Urządzenia przekazało konsorcjum NDI/Besix - główny wykonawca budowy kanału na Mierzei Wiślanej.

📢 Teorie spiskowe na temat koronawirusa. Nie słuchaj bzdur!

Fake newsy są dzisiaj wszędzie wokół nas, natomiast teorie spiskowe hulają po mediach społecznościowych, aż miło. Koronawirus jest tematem, który budzi w nas lęk. Tym bardziej musimy podchodzić sceptycznie do prawd objawionych, które pojawiają się na grafikach niewiadomego pochodzenia. A które z popularnych internetowych teorii spiskowych już obalono?
(Źródło: The Guardian)

📢 Atrakcje turystyczne w Bielsku-Białej i okolicach. W tych miejscach nie będziesz się nudzić

Bielsko-Biała i jego okolice to wyjątkowo malowniczy region, w którym trudno się nudzić. Zobacz, jakie atrakcje turystyczne czekają na Ciebie.

📢 Polska otwiera granice. Ale połowa Europy nie wpuści do siebie Polaków!

Polska otwiera w sobotę granice z Unią Europejską - ogłosił premier Mateusz Morawiecki. Na oficjalnej rządowej stronie poświęconej koronawirusowi natychmiast pojawiła się informacja, że ta decyzja oznacza "swobodę podróżowania". Niestety, tak kolorowo nie jest. Bo wiele europejskich krajów swoje granice dla Polaków nadal będzie miało zamknięte. Wszystko przez to, że Polsce ciągle nie zmniejsza się liczba zachorowań na koronawirusa. Które kraje nie wpuszczą Polaków mimo otwarcia granic? Zobacz na kolejnych slajdach - posługuj się klawiszami strzałek, myszką lub gestami.

📢 Święto Bożego Ciała. W Mikoszewie przeszła tradycyjna procesja

W tym roku święto Bożego Ciała przypadło na czwartek 11 czerwca. Tego dnia wierni uczestniczyli w uroczystych mszach świętych oraz procesjach. Przeszły one wokół świątyni lub ulicami miejscowości, jak miało to miejsce na przykład w Mikoszewie.

📢 Drudzy w Polsce, pierwsi w województwie! Uczniowie Liceum im. Ziemi Żuławskiej w ogólnopolskim konkursie Score Hunter.

Drugie miejsce w Polsce, pierwsze w województwie w konkursie Score Hunter - to sukces uczniów Liceum Ogólnokształcącego im. Ziemi Żuławskiej. Wyróżniona została również koordynatorka projektu Justyna Kwiatkowska.

📢 Święto Bożego Ciała w powiecie nowodworskim. Jak będą wyglądać tegoroczne obchody?

Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, znana powszechnie jako Boże Ciało, przypada w tym roku na czwartek 11 czerwca. Ze względu na pandemię koronawirusa tym razem obchody będą wyglądały inaczej.

📢 Jak odkazić mieszkanie i dlaczego warto to zrobić?

Odkażenie mieszkania to ważny krok mający na celu zapobieganie rozprzestrzenianiu się szkodliwych, chorobotwórczych zarazków. Obecnie, gdy możliwości przemieszczania się w przestrzeni publicznej nie podlegają tak surowym restrykcjom jak na początku pandemii, na ubraniach i butach można przynieść do domu nie tylko koronawirusa. Dlatego zwłaszcza teraz, gdy liczba nowych zakażeń rośnie, warto poczynić odpowiednie kroki i regularnie dezynfekować nie tylko ręce, ale i mieszkanie. Praktyczne wskazówki odnośnie odkażania znajdują się w poniższym poradniku.

📢 Poznaliśmy najpiękniejsze budynki w Polsce. Wśród nich znalazła się warszawska cukiernia

Warszawska cukiernia Lukullus znalazła się w gronie zwycięzców plebiscytu Polska Architektura XXL 2019. Konkurs docenił najciekawsze obiekty oraz krajobrazy urbanistyczne w kraju. Dalsza część tekstu poniżej.

📢 Atrakcje turystyczne Mazowsza, które zwiedzisz na rowerze

Atrakcje turystyczne Mazowsza są dostępne zarówno dla początkujących rowerzystów, jak i bardziej zaawansowanych kolarzy i cyklistów. Jeżeli zastanawiasz się, gdzie pojechać na weekend, z pewnością zainteresują cię perły centralnej Polski. Przedstawiamy atrakcje turystyczne na Mazowszu, które warto zobaczyć w pierwszej kolejności.

📢 Ile można zarobić w zarządach dwóch największych pomorskich firm, należących do skarbu państwa? Zobacz to zestawienie!

Odpowiedź na pytanie, ile można zarobić w spółkach skarbu państwa, jest prosta. Niemało. Wystarczy pół miesiąca pracy, aby na konto wpłynęło więcej niż na konto niejednego mieszkańca Pomorza przez cały rok. Nie można się zatem dziwić, że posady w spółkach skarbu państwa, zwłaszcza w tych największych traktowane są niejednokrotnie jako trampolina do innego finansowo poziomu.

📢 Finał prawie 8-letniej batalii - wyłoniono wykonawcę wrót przeciwsztormowych na Tudze.

Już niedługo rusza budowa wrót sztormowych na Tudze. Po ponad 8 latach przygotowań oraz kilku rozstrzygniętych i nierozstrzygniętych przetargach udało się wyłonić wykonawcę inwestycji, która w przyszłości ma zabezpieczyć region przed powodziami.

📢 Czy koronawirus zniknie latem? Przewidywania naukowców

W obliczu pandemii koronawirusa z Wuhan wiele osób zadaje sobie pytanie, czy koronawirus zniknie latem. Transmisja wirusów atakujących układ oddechowy (np. wirusa grypy) rzeczywiście często zmniejsza się w miesiącach letnich. Czy ta zasada dotyczy również SARS-CoV-2?

📢 Te rośliny mają pewne specyficzne wymaganie. Poznaj krzewy, które muszą mieć kwaśną ziemię

Wiele roślin potrzebuje rzeczy, na którą rzadko zwracamy uwagę. To ziemia o odpowiednim odczynie. Zobaczcie, jakie rośliny muszą mieć tzw. kwaśną ziemię.

📢 Matura 2020 j. polski rozszerzony. Arkusz CKE. Jakie tematy? Praca nt. tekstu Chrząstowskiej oraz analiza wierszy Kochanowskiego i Herberta

Matura 2020 - pierwszy dzień za nami. Sprawdź arkusze CKE i odpowiedzi. W poniedziałek 8.06.2020 r. o godz. 9 maturzyści zdawali egzamin z języka polskiego na poziomie podstawowym, a o godz. 14 na poziomie rozszerzonym. Co było tematem rozprawki? Jakie były pytania? W tym artykule sprawdzisz arkusze CKE i odpowiedzi z tegorocznej matury z polskiego na poziomie rozszerzonym.

📢 Matura 2020: Język polski podstawowy: ODPOWIEDZI I ARKUSZ CKE. Co było na maturze z polskiego? Temat rozprawki i analiza wiersza 8.06.2020

MATURA POLSKI 2020 - ARKUSZ CKE + ODPOWIEDZI. Co było na maturze 2020 z j. polskiego? Tutaj znajdziesz arkusz CKE i odpowiedzi - egzamin z języka polskiego na poziomie podstawowym. Sprawdź pytania i odpowiedzi. Zobacz, co było tematem rozprawki na egzaminie! Podajemy tez szczegółowy harmonogram egzaminów.

📢 Zaćmienie słońca - czerwiec 2020. Kiedy będzie można je obserwować? Czy będzie widoczne w Polsce?

Do jednych z najciekawszych zjawisk astronomicznych zalicza się zaćmienie Słońca. W niedzielę, 21 czerwca będzie można je zobaczyć w Polsce. Jak się do niego przygotować i kiedy możemy obserwować kolejne takie zjawiska? Jak reagowali na zaćmienie Słońca ludzie przed wiekami?

Litwa, Łotwa i Estonia przywraca obostrzenia

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3