Darłowo
Zespół Szkół Społecznych im. Lotników Morskich
Darłowo ul. Zwycięstwa 1
Ulice: Admiralska, Aleja Parkowa, Bałtycka, Bosmańska, Chińska, Dorszowa, Gdyńska, Helska, Jachtowa, Jagiellońska, Józefa Conrada, Józefa Muchy, Kapitańska, Kaszubska, Kąpielowa, Kotwiczna, Lotników Morskich, Marynarska, Masztowa, Nadmorska, Piastowska, Plażowa, Południowa, Pomorska, Północna, Pucka, Rybacka, Słowiańska, Sosnowa, Stoczniowa, Szantowa, Wczasowa, Wilków Morskich, Władysława IV, Wschodnia, Zachodnia, Zawiszy Czarnego, Zwycięstwa, Zygmunta III Wazy, Żaglowa
Niepubliczne Przedszkole "Akademia Przedszkolaka"
Darłowo ul. Morska 53
Ulice: 1-go Maja, Błękitna, Kowalska, Kropla Bałtyku, Krótka, Morska, Plac Zamkowy, Podzamcze, Ratuszowa, Romualda Traugutta, Rzemieślnicza, Ścienna, Wałowa, Wenedów, Zamkowa, Zielona
Miejskie Gimnazjum im. Stanisława Dulewicza
Darłowo ul. Franciszkańska 2
Ulice: Franciszkańska, Hotelowa, Kościelna, Marii Curie Skłodowskiej, Mikołaja Kopernika, Młyńska, Plac Tadeusza Kościuszki, Pocztowa, Powstańców Warszawskich, Rynkowa, Szpitalna
Niepupliczne Przedszkole"Jacek i Agatka"
Darłowo ul. Zamkowa 6
Ulice: Hanki Sawickiej, Henryka Wieniawskiego, Leopolda Okulickiego, Świętej Gertrudy.
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
Darłowo ul. Ojca Damiana Tynieckiego 20
Ulice: Adolfa Dygasińskiego, Aleja Jana Pawła II, Artura Grottgera, Chabrowa, Emilii Plater, Fiołkowa, Flisacka, generała Władysława Andersa, Gen. Józefa Bema, gen. Stanisława Maczka, gen. Stefana Roweckiego, gen. Zygmunta Berlinga, Hieronima Fiodorowa, Jana Matejki, Józefa Chełmońskiego, Juliana Fałata, Kardynała Ignacego Jeża, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Kazimierza Pułaskiego, ks. Jerzego Popiełuszki, Letnia, Makowa, Marii Konopnickiej, mjr Henryka Sucharskiego, mjr Hubala, Nagietkowa, ojca Damiana Tynieckiego, Okrężna, Polna, Sami Swoi, Słoneczna, Sportowa, Stanisława Dulewicza, Szarych Szeregów, Turystyczna, Wiejska, Wiosenna, Wojciecha Kossaka, Wojsk Ochrony Pogranicza, Żwirki i Wigury
Zespół Szkół im. Stefana Żeromskiego
Darłowo ul. Fryderyka Chopina 4
Ulice: Feliksa Nowowiejskiego, Fryderyka Chopina, Ignacego Paderewskiego, Jana z Maszewa, Józefa Wybickiego, Karola Kurpińskiego, Karola Szymanowskiego, Królowej Jadwigi, Krzysztofa Komedy, Księżnej Anny, Księżnej Zofii, Michała Ogińskiego, Mieczysława Karłowicza, Ogrodowa, Racisław, Stanisława Moniuszki, Witolda Lutosławskiego, Władysława Żeleńskiego.
Internat Zespołu Szkół Morskich
Darłowo ul. Stefana Żeromskiego 25
Ulice: Adama Mickiewicza, Bogusława X, Długa, Józefa Chłopickiego, Juliana Tuwima, Juliusza Słowackiego, Mikołaja Reja, Nadbrzeżna, Portowa, Stanisława Wyspiańskiego od nr 11A do końca, Stefana Żeromskiego, Stodolniana, Władysława Reymonta.
Miejski Zarząd Budynków Komunalnych
Darłowo ul. 1-go Maja 3
Ulice: Akacjowa, Aleje Wojska Polskiego, Brzozowa, Cicha, Dębowa, Gen. Józefa Sowińskiego, Jana Henryka Dąbrowskiego, Kanałowa, Kolejowa, Leśna, Łąkowa, Miodowa, Osadnicza, Przemysłowa, Rzeczna, Spławie, Spokojna, Stanisława Wyspiańskiego od nr 1 do nr 10, Tkacka, Wierzbowa, Wiśniowa, Zacisze.
Sławno
Szkoła Podstawowa Nr 3
Sławno ul. Sempołowskiej 3
Ulice: Aleja Zachodnia, Bolesława Chrobrego, Władysława Jagiełły, Kosynierów, Kwiatowa, Ogrodowa, Plac Traugutta, Polna, Rolna, Sadowa, Słoneczna, Traugutta. , Ulica:Morelowa, I Pułku Ułanów, Witosa, , Ulica: Racibora , Sempołowskiej.
Urząd Miejski
Sławno ul. Skłodowskiej 9
Ulice: Buczka, Gdańska, Kochanowskiego, 3 Maja, Reja. , Ulice: Szopena, Mieszka I. , Ulice: Aleja Wojska Polskiego, część Armii Krajowej nr parzyste od 26 do końca i nr nieparzyste od 33 do końca, Leśna, Morska, Zielona.
Gimnazjum Miejskie Nr 1
Sławno Plac Sportowy 1
Ulice: część Basztowej (nr 3, nr 19, nr 19A, nr 20A, nr 23), Lipowa, Matejki, Mickiewicza, Curie- Skłodowskiej. , Ulica: część Basztowej nr 4, nr 4A, nr 4B, Cieszkowskiego, Grottgera, Kąpielowa, Konopnickiej, Mielczarskiego, Plac Sportowy, Rapackiego. , Ulice: część Basztowej nr 5, nr 12 i nr 17, część Jedności Narodowej nr 1-3, nr 6 i nr 8, Kościuszki, Plac Kardynała Wyszyńskiego, część Powstańców Warszawskich nr 1 i nr 3. 40 100 Tak
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej im.M.Grzegorzewskiej
Sławno ul. Kopernika 9
Ulice: część Armii Krajowej nr parzyste od 2 do 24 i nieparzyste od 1 do 31, Harcerska, Kopernika, Plac Wolności, część Powstańców Warszawskich nr 2 i od nr 4 do końca, Sienkiewicza, Szarych Szeregów. , Ulica: część Jedności Narodowej nr 5, nr 7a, 7c, od nr 9 do końca, Kościelna, Ojca Talarka, Pocztowa, część Polanowskiej nr parzyste od 4-14 i nr nieparzyste od 3-35. , Ulice: Chełmońskiego, Dworcowa, Kupiecka, Okrzei.
Szkoła Podstawowa Nr 1
Sławno ul. Juliusza Kossaka 31
Ulice: Kolejowa, Koszalińska, Fredry, Łączna, Nałkowskiej. , Ulice: Daszyńskiego, Dąbrowskiego, Dąbrowskiej, Kisielewskiego, Kraszewskiego, Kossaka, 8 Marca, Mireckiego, Moniuszki, Orzeszkowej, część Polanowskiej nr parzyste od 30 do końca i nr nieparzyste od 35b do końca, Rejtana, Reymonta, Staszica, Wyspiańskiego, Żeromskiego. , Ulice:Broniewskiego, Filtrowa, Gierymskiego, Gombrowicza, Grunwaldzka, Krasickiego, Kruczkowskiego, Miłosza, 11 Listopada, Norwida, Plac Gierymskiego, Plater, Prusa, Słowackiego, Tuwima.
Szpital Powiatowy w Sławnie
Sławno ul. 1-go Pułku Ułanów 9
Ulice: Aleja Zachodnia, Bolesława Chrobrego, Władysława Jagiełły, Kosynierów, Kwiatowa, Ogrodowa, Plac Traugutta, Polna, Rolna, Sadowa, Słoneczna, Traugutta. Ulica:Morelowa, I Pułku Ułanów, Witosa, Ulica: Racibora , Sempołowskiej.
Gmina Postomino
Zespół Szkół w Jarosławcu
Jarosławiec Bałtycka 65B
Bylica, Jarosławiec, Jezierzany, Korlino, Królewko, Królewo, Łącko, Nacmierz, Rusinowo, Wicko Morskie
Urząd Gminy w Postominie
Postomino 30
Górsko, Kłośnik, Marszewo, Pieńkowo, Pieńkówko, Postomino, Tyń, Wykroty, Złakowo
Szkoła Podstawowa w Staniewicach
Staniewice 61
Chudaczewko, Mazów, Nosalin, Staniewice, Wilkowice
Zespół Szkół w Pieszczu
Pieszcz 46
Pałowo, Pałówko, Pieszcz
Sala Wiejska w Masłowicach
Masłowice 4
Chudaczewo, Dzierżęcin, Kanin, Karsino, Masłowice, Ronino, Wszedzień
Gmina Darłowo
Świetlica Wiejska
Barzowice 10
Barzowice, Wicie, Palczewice
Zespół Szkół nr 4
Kopnica 24
Drozdowo, Kopnica, Zakrzewo
Świetlica Wiejska
Cisowo 9
Cisowo, Kopań, Trzmielewo
Świetlica Wiejska
Kowalewice 13
Borzyszkowo, Kowalewice, Kowalewiczki, Sulimice
Świetlica Wiejska
Domasławice 31
Darłowiec, Domasławice, Różkowo, Zagórzyn
Świetlica Wiejska
Krupy 17
Krupy, Sińczyca, Zielnowo
Świetlica Wiejska
Słowino 77
Gorzyca, Słowino, Słowinko
Szkoła Podstawowa z Oddziałem Przedszkolnym im. Ratowników Morskich
Dąbki Darłowska 6
Dąbki Bobolin, Dąbki, Dąbkowice, Żukowo Morskie
Świetlica Wiejska
Porzecze 32
Pęciszewko, Porzecze, Rusko
Świetlica Wiejska
Jeżyczki 20
Czarnolas, Kępka, Jeżyce, Jeżyczki, Nowy Kraków
Świetlica Wiejska
Wiekowice 12a
Wiekowice
Świetlica Wiejska
Dobiesław 75
Dobiesław, Gleźnowo, Gleźnówko
Świetlica Wiejska
Boryszewo 18
Wiekowo, Boryszewo
Świetlica Wiejska
Bukowo Morskie 20
Bukowo Morskie, Leśnica
Świetlica Wiejska
Stary Jarosław 92
Gorzebądz, Nowy Jarosław, Stary Jarosław
Gmina Sławno
Świetlica Wiejska w Boleszewie
Boleszewo 16c
Boleszewo, Borzyszkowo, Grzybno, Pątnowo
Świetlica Wiejska w Kwasowie
Kwasowo 1a
Kwasowo, Pomiłowo
Szkoła Podstawowa w Bobrowicach
Bobrowice 22
Bobrowice, Bobrowiczki, Smardzewo, Rzyszczewo, Rzyszczewko,
Szkoła Podstawowa w Sławsku
Sławsko 97A
Sławsko, Tokary, Radosław, Stary Kraków, Warginie, Przemysławiec,
Szkoła Podstawowa w Warszkowie
Warszkowo 33a
Tychowo, Warszkowo, Warszkówko
Szkoła Podstawowa we Wrześnicy
Wrześnica 19A
Wrześnica, Noskowo, Żabno
Szkoła Podstawowa w Żukowie
Żukowo 65
Brzeście, Gwiazdowo, Gwiazdówko, Chomiec, Janiewice, Łętowo, Żukowo,
Gmina Malechowo
Szkoła Podstawowa w Niemicy
Niemica 31
Bartolino, Sulechowo, Grabowo, Uniedrożyn, Pękanino, Kawno, Niemica, Kusice, Kusiczki, Krzekoszewo
Gimnazjum w Malechowie
Malechowo 65B
Gorzyca, Przystawy, Pięćmiechowo, Karwice, Karw, Karwiczki, Miłomyśl, Sęczkowo, Malechowo, Malechówko, Paproty, Paprotki
Szkoła Podstawowa w Lejkowie
Lejkowo 11
Borkowo, Laski, Darskowo, Lejkowo, Lejkówko, Kukułczyn, Zielenica, Sulechówko, Witosław, Święcianowo, Żegocino
Zespół Szkół w Ostrowcu
Ostrowiec 61
Białęcino, Białęciniec, Drzeńsko, Włodzisław, Zalesie, Podgórki, Uniesław, Kosierzewo, Ostrowiec, Nowy Żytnik
_______________________________________________________________________________________
W dniu 23 października 2015 r. o godz. 24 zakończenie kampanii wyborczej i od tego momentu do odwołania obowiązuje cisza wyborcza.
Głosowanie jest 25 października 2015 roku w godz. 7:00–21:00
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?