Żuławy Nowy Dwór Gdański. Drużyna grała na wyjeździe z Wietcisą Skarszewy

red
Żuławy Nowy Dwór Gdański w IV lidze
Żuławy Nowy Dwór Gdański w IV lidze Mateusz Borkowski
Żuławy Nowy Dwór Gdański zagrały kolejny mecz obecnego sezonu w IV lidze. Tym razem podopieczni trenera Andrzeja Biangi wyjechali do Skarszew na potyczkę z miejscową Wietcisą. Żuławy Nowy Dwór Gdański przed spotkaniem liczyły na kolejne zwycięstwo.

Żuławy Nowy Dwór Gdański, po ostatnich trzech spotkaniach, w których wywalczyły punkty w meczach z Bytovia II Bytów (2:1 dom) Aniołami Garczegorze (1:1 wyjazd) i Wikędem Luzino (1:0 dom), nadzieje na kolejne zwycięstwo były bardzo duże.

Gracze Żuław Nowy Dwór Gdański nie zawiedli oczekiwań i rozbili na wyjeździe jedną z najsłabszych obecnie drużyn IV ligi, Wietcisę Skarszewy3:1 (1:0).

Bramki dla Żuław Nowy Dwór Gdański zdobyli Jakub Kos (15 minuta), Krzysztof Klein (61 min) oraz Mateusz Gruszewski (73 min). Gospodarze odpowiedzieli honorowym trafieniem w 79 minucie.

Wietcisa Skarszewy - Żuławy Nowy Dwór Gdański 1:3

Skład Żuław: Jóźwiak, Szwec, Kuśnierek Michał, Kuśnierek Marcin, Nieroda (Domagała 10'), Koller, Kruczkowski, Boniecki G., Gruszewski M.(Studziński 71'), Kos (Ziętarski Przemyslaw 59'), Klein (Wera 85') oraz Talik, Mularczyk, Smarż.

Sprawdź koniecznie: Żuławy Nowy Dwór Gdański. Gol stopera daje punkty