Wyniki z piątku (28 czerwca)
14:00 mecz grupy „B” – Grembach Łódż – Vacu Activ Słupsk 4:2 (0:0, 2:1, 2:1)
1:0 Bartosz Bujalski, 1:1 Łukasz Stasiak, 2:1 Bogusław Saganowski, 3:1 Bogusław Saganowski, 4:1 Tomasz Wydmuszek, 4:2 Marcin Staszczuk
15:00 mecz grupy „B” – Copacabana Gdańsk– Wodomex Gdynia 6:3 (1:0, 1:1, 4:2)
1:0 Bartosz Olszewski, 1:1 Grzegorz Gorący, 2:1 Łukasz Trzaskowski, 2:2 Łukasz Kwaśnik, 3:2 Kamil Borkowski, 3:3 Przemysław Stolc, 4:3 Łukasz Trzaskowski, 5:3 Jakub Jesionowski, 6:3 Konrad Kubiak
16:00 mecz grupy „A”– Sport Pub Rapid Lublin - Becpak Firtech Zdrowie Garwolin 3:4 po rzutach karnych (2:0, 0:2, 1:1)
1:0 Łukasz Gromba, 2:0 Przemysław Puszka, 2:1 Mateusz Zieliński, 2:2 Marcin Makulec, 3:2 Wojciech Boniaszczuk, 3:3 Mateusz Zieliński
17:00 mecz grupy „A” – Hemako Sztutowo – Drink Team Kolbudy 5:3 (2:2, 2:1, 1:0)
1:0 Krzysztof Grzegorczyk, 2:0 Bartłomiej Piechnik, 2:1 Paweł Friszkemut (samobójcza), 2:2 Radosław Łaszczuk, 3:2 Dominik Depta, 4:2 Paweł Friszkemut, 4:3 Sebastian Letniowski, 5:3 Dominik Depta
18:00 mecz grupy „B” – Vacu Activ Słupsk – Copacabana Gdańsk
5:4 (2:3, 1:0, 2:1)
1:0 Łukasz Stasiak, 1:1 Bartosz Olszewski, 1:2 Jakub Jesionowski, 2:2 Rafał Bobrowski, 2:3 Konrad Kubiak, 3:3 Honorat Stróż, 4:3 Michał Mytych, 5:3 Patryk Pytlak, 5:4 Konrad Kubiak
19:00 mecz grupy „B” – Wodomex Gdynia– Grembach Łódż 2:5 (0:1, 2:2, 0:2)
0:1 Witold Ziober, 0:2 Marek Widzicki, 1:2 Grzegorz Gorący, 1:3 Marcin Olejniczak, 2:3 Daniel Kokosiński, 2:4 Marek Widzicki, 2:5 Daniel Baran.
Wyniki z soboty (29 czerwca)
11:00 mecz grupy „A” - Hemako Sztutowo – Becpak Firtech Zdrowie Garwolin
6:3 (2:0, 1:3, 3:0)
1:0 Dominik Depta, 2:0 Dominik Depta, 3:0 Paweł Friszkemut, 3:1 Tomasz Lenart, 3:2 Łukasz Choiński, 3:3 Tomasz Lenart, 4:3 Dominik Depta, 5:3 Krzysztof Grzegorczyk, 6:3 Krzysztof Grzegorczyk
12:00 mecz grupy „A” - Sport Pub Rapid Lublin – Drink Team Kolbudy
2:6 (0:1, 2:3, 0:3)
0:1 Sebastian Letniowski, 0:2 Tomasz Poźniak, 1:2 Mateusz Chmielnicki, 2:2 Mateusz Chmielnicki, 2:3 Sebastian Letniowski, 2:4 Krzysztof Kwasny, 2:5 Sebastian Letniowski, 2:6 Tomasz Poźniak
13:00 mecz grupy „B” - Grembach Łódź – Copacabana Gdańsk
5:5 (2:1, 2:0, 0:3, dogr. 1:1) karne 6:5
0:1 Jakub Jesionowski, 1:1 Piotr Golański, 2:1 Bogusław Saganowski, 3:1 Bogusław Saganowski, 4:1 Marcin Olejniczak, 4:2 Konrad Kubiak, 4:3 Jakub Jesionowski, 4:4 Jakub Jesionowski, 5:4 Bogusław Saganowski, 5:5 Bartosz Olszewski
15:00 mecz grupy „B” - Vacu Activ Słupsk – Wodomex Gdynia
5:3 (1:0, 1:2, 3:1)
1:0 Grzegorz Rzadkiewicz, 1:1 Łukasz Kwaśnik, 1:2 Daniel Kokosiński, 2:2 Honorat Stróż, 2:3 Grzegorz Gorący, 3:3 Grzegorz Rzadkiewicz, 4:3 Honorat Stróż, 5:3 Patryk Pytlak
16:00 mecz grupy „A” - Sport Pub Rapid Lublin – Hemako Sztutowo 1:2 (1:0, 0:0, 0:2)
1:0 Łukasz Gromba, 1:1 Krzysztof Grzegorczyk, 1:2 Krzysztof Grzegorczyk
17:00 mecz grupy „A” - Becpak Firtech Zdrowie Garwolin – Drink Team Kolbudy 5:5 po dogrywce 7:5
Tabela Ekstraklasy po pierwszym turnieju
1. Hemako Alga Sztutowo
9 pkt 12-7
2. Grembach Łódź
8
14-9
3. Vacu Activ Słupsk
6 pkt 12-11
4. Becpak Firtech Zdrowie Garwolin 4 pkt 12-14
5. Copacabana Gdańsk
3 pkt 15-13
6. Drink Team Kolbudy
3 pkt
14-14
7. Sport Pub Rapid Lublin
0 pkt
9-11
8. Wodomex Gdynia
0 pkt
8-16
Klasyfikacja strzelców po pierwszym turnieju Ekstraklasy
Sebastian Letniowski (Drink Team) – 7 trafień
Krzysztof Grzegorczyk (Hemako) – 5, Dominik Depta (Hemako) – 5, Jakub Jesionowski (Copacabana)-5
Bogusław Saganowski (Grembach)-4, Konrad Kubiak (Copacabana)-4
Bartosz Olszewski (Copacabana)-3, Grzegorz Gorący (Wodomex)-3, Honorat Stróż (Vacu Aktiv)-3, Tomasz Lenart (Becpak Firtech)-3
Tomasz Poźniak (Drink Team)-2, Łukasz Kwaśnik (Wodomex)-2, Łukasz Trzaskowski (Copacabana)-2, Łukasz Stasiak (Vaku Aktiv)-2 , Grzegorz Rzadkiewicz(Vaku Aktiv)-2, Mateusz Chmielnicki (Sport Pub)-2, Łukasz Gromba (Sport Pub)-2, Mateusz Zieliński (Becpak Firtech)-2,Marcin Makulec (Becpak Firtech)-2, Paweł Friszkemut (Hemako)-2, Radosław Łaszczuk (Drink Team)-2, Patryk Pytlak (Vaku Aktiv)-2, Marek Widzicki (Grembach)-2, Marcin Olejniczak (Grembach)-2, Daniel Kokosiński (Wodomex)-2, Łukasz Choiński (Becpak Firtech)-2
Bartosz Bujalski (Grembach)-1, Piotr Golański (Grembach)-1, Witold Ziober (Grembach)-1, Tomasz Wydmuszek (Grembach)-1,Daniel Baran (Grembach)-1, Marcin Staszczuk (Vaku Aktiv)-1, Kamil Kucharski (Becpak Firtech)-1, Eryk Becker (Becpak Firtech)-1, Przemysław Puszka (Sport Pub)-1, Wojciech Boniszczuk (Sport Pub)-1, Rafał Bobrowski (Vaku Aktiv)-1, Michał Mytych (Vaku Aktiv)-1, Kamil Borkowski (Copacabana)-1, Bartłomiej Piechnik (Hemako)-1
Kadra Hemako Sztutowo na turnieju w Lublinie
Marcin „Wolak” Wolski
Bartłomiej „Kajtek ”Piechnik
Paweł „Fefsi” Friszkemut
Artur „Popy” Popławski
Dominik „Alwaro” Depta
Krzysztof „Krykiet” Grzegorczyk
Maciej ”Lisek” Piechnik
Maciej „Tajson”Daniluk
Maciej „Świder” Świderski
Maciej „Tolek” Haftkowski (drugi trener)
Henryk "Hendor" Kuczma (trener i menedżer)
Zobacz także: Beach soccer. Piłkarze Hemako Sztutowo wygrali Milenium Beach Soccer Cup 2013 w Gliwicach [ZDJĘCIA]
Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?