Klasyfikacja końcowa XIX Mistrzostw Jantarowego Wybrzeża w Siatkówce Plażowej
1 miejsce MYGLANCE LYPSKIEGO Malbork
Jakub Nowak, Sławek Zemlik
2 miejsce MIERZEJA Elbląg/Kąty RYbackie
Oskar Srok, Paweł Leszczyński
3 miejsce KOMOROWSKI/JĘDRYSZEK Tczew
Wojciech Komorowski, Michał Jędryszek
4 miejsce FACHOWCY Elbląg
Marcin Karwacki, Wojciech Więckiewicz
5 miejsce STARE WYGI Bytów/Nowy Dwór Gd.
Sebastian Brucki, Marcin Kownacki
6 miejsce GRANICA Kętrzyn
Mateusz Papliński, Tomasz Papliński
7 miejsce DAJ BOŻE TALENT Malbork
Mateusz Skwarzec, Bartek Plasun
8 miejsce CZARNE KONIE Olsztyn/Malbork
Marcin Karbownik, Zbyszek Okruciński
9 miejsce ZE SOKIEM Sztutowo
Maciej Świderski, Andrzej Jachimczyk
10 miejsce BURSZTYNKI Legionowo, Warszawa
Iga Chojnacka, Kamil Szewczyk
11 miejsce SZYMULA TEAM Malbork
Kacper Szymula, Maciej Szymula
12 miejsce ŻUŁAWY Nowy Dwór Gd.
Patryk Damaschke, Jarosław Tkacz
13 miejsce DZIECI Z BULLERBYN Toruń
Maciek Prochowski, Michał Prochowski
14 miejsce GRAMY DLA KUBY Sztutowo/Elbląg
Marcin Wolski, Marek Semków
15 miejsce STARY I MŁODY Nowy Staw
Rafał Kurgan, Andrzej Kurgan
16 miejsce AMATORZY Elbląg
Natalia Grycko, Dariusz Grycko
17 miejsce WARIATY Warszawa/Grudziądz
Artur Jagodziński,
18 miejsce DEWOLAJE NA WYNOS Sztutowo/Olsztyn
Radosław Szmidt, Filip Czarnecki
19 miejsce GRUDZIĄDZ
Przemysław Heberlein, Jakub Dreszler
20 miejsce PLAŻOWICZE Z IŁAWY Iława
Tomasz Klukowski, Maciej Skolimowski
21 miejsce JEŻYKI Ełk
Paweł Kozioł, Marcin Piechowski
22 miejsce BEZ SOKU Sztutowo
Tomasz Świderski, Alan Kucharski
23 miejsce LESZCZE Kąty Rybackie/Frombork
Wojciech Osielski, Ewelina Rogińska
24 miejsce REAKTYWACJA Sztutowo
Krzysztof Friszkemut, Arkadiusz Derkowski
25 miejsce BEZ NAZWY Stegna
Mateusz Piątek, Patryk Kowalski
26 miejsce ATAK Sztutowo/Stegna
Artur Kamiński, Andrzej Traczuk
27 miejsce BARCELONA Zambrów
Tomasz Jastrzębski, Jarosław Modzelewski
28 miejsce PIONKI Pionki
Łukasz Kryczka, Mateusz Wziątek
29 miejsce ŻTS Nowy Dwór Gd.
Wiesław Kloc, Anna Kloc
30 miejsce NEPTUN Sztutowo
Paweł Rutkowski, Damian Rutkowski
31 miejsce CIENIASY Starogard Gd.
Kuba Treder, Janusz Treder
Wyniki wszystkich spotkań Mistrzostw Jantarowego Wybrzeża w Siatkówce Plażowej
FINAŁ
Mierzeja - Myglance Lypskiego 0:2 (13:15, x:15)
Mecz o 3 miejsce
Komorowski/Jędryszek - Fachowcy 21:19
Półfinały
Komorowski/Jędryszek - Mierzeja 14:16
Myglance - Fachowcy 15:13
10 runda
Stare Wygi - Mierzeja 10:15
Granica Kętrzyn - Fachowcy 8:15
9 runda
Stare Wygi - Daj Boże Talent 15:10
Czarne Konie - Fachowcy 9:15
8 runda
Komorowski/Jędryszek - Granica Kętrzyn 15:6
Myglance - Mierzeja 15:9
7 runda
Szymula Team - Daj Boże Talent 7:15
Stare Wygi - Bursztynki 15:7
Fachowcy - Ze Sokiem 16:14
Żuławy - Czarne Konie 0:15
6 runda
Amatorzy - Daj Boże Talent 2:15
Stary i Młody - Bursztynki 8:15
Ze Sokiem - Gramy Dla Kuby 15:9
Dzieci z Bullerbyn - Czarne Konie 13:15
5 runda
Stare Wygi - Komorowski/Jędryszek 10:15
Granica Kętrzyn - Szymula Team 16:14
Myglance - Żuławy 15:6
Fachowcy - Mierzeja 15:17
4 runda
Amatorzy - Dewolaje 15:5
Bez Soku - Daj Boże Talent 9:15
Jeżyki - Stary i Młody 12:15
Bursztynki - Plażowicze z Iławy 15:10
Ze Sokiem - Wariaty 16:14
Leszcze - Gramy Dla Kuby 8:15
Czarne Konie - Grudziądz 15:10
Dzieci z Bullerbyn - Reaktywacja 15:0
3 runda
Dewolaje - ŻTS 15:0
Bez Nazwy - Daj Boże Talent 13:15
Stary i Młody - wolny los
Plażowicze z Iławy - Atak 15:10
Wariaty - Cieniasy 15:0
Pionki - Gramy Dla Kuby 0:15
Barcelona - Grudziądz 8:15
Reaktywacja - Neptun 15:1
2 runda
Stare Wygi - Dzieci z Bullerbyn 15:13
Czarne Konie - Komorowski/Jędryszek 10:15
Granica Kętrzyn - Leszcze 15:13
Ze Sokiem - Szymule Team 18:20
Bursztynki - Myglance 11:15
Jeżyki - Żuławy 10:15
Bez Soku - Fachowcy 8:15
Mierzeja - Amatorzy 15:7
1 runda
Dewolaje - Stare Wygi 12:15
Dzieci z Bullerbyn - ŻTS 15:10
Bez Nazwy - Czarne Konie 17:19
Daj Boże Talent - Komorowski/Jędryszek 12:15
Granica Kętrzyn - wolny los
Stary i Młody - Leszcze 15:17
Plażowicze z Iławy - Ze Sokiem 12:15
Szymula team - Atak 15:11
Bursztynki - Wariaty 15:10
Myglance - Cieniasy 15:4
Pionki - Jeżyki 11:15
Gramy Dla Kuby - Żuławy 14:16
Barcelona - Bez Soku 6:15
Grudziądz - Fachowcy 10:15
Reaktywacja - Mierzeja 9:15
Neptun - Amatorzy 3:15
Powrót reprezentacji z Walii. Okęcie i kibice
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?