Przegląd czerwca 2020 w Krynicy Morskiej, najważniejsze wydarzenia miesiąca

Diana Tobor
Diana Tobor
Przeczytaj najważniejsze informacje mijającego miesiąca. Jak Krynica Morska zmienił się  w czerwcu 2020 ?
Przeczytaj najważniejsze informacje mijającego miesiąca. Jak Krynica Morska zmienił się w czerwcu 2020 ? CC0
Przygotowaliśmy dla Ciebie podsumowanie minionego miesiąca. Zobacz artykuły, które w czerwcu czytaliśmy najchętniej. Które informacje przykuwały uwagę mieszkanek i mieszkańców Krynicy Morskiej najbardziej? Czy czytałeś artykuł: „Wybory w Krynicy Morskiej. Kogo wybrali na prezydenta mieszkańcy w 1. turze wyborów prezydenckich 2020?”?

W treści tego artykułu umieszczone są tzw. linki afiliacyjne naszych partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność, nie ponosząc żadnych dodatkowych kosztów.

Przegląd czerwca 2020 w Krynicy Morskiej: top 3 artykuły z miesiąca

Oto lista najpopularniejszych wiadomości z czerwca 2020 roku. Czy miałaś bądź miałeś okazję przeczytać je wszystkie?

📢 Wybory w Krynicy Morskiej. Kogo wybrali na prezydenta mieszkańcy w 1. turze wyborów prezydenckich 2020?

Wyniki wyborów prezydenckich 2020 w Krynicy Morskiej. Chcesz wiedzieć, na kogo głosowali mieszkańcy Krynicy Morskiej? Poznaj wyniki głosowania w całym kraju oraz w Twojej miejscowości. Dzięki temu porównasz, jaka frekwencja była wśród wyborców w Polsce, a jaka w Krynicy Morskiej w 1. turze wyborów prezydenckich. Możesz również porównać, jak rozkładały się głosy. Dzięki temu dowiesz się, jak wyniki wyborów lokalnych mają się do ogólnopolskich.

📢 Otwarte kąpieliska w Krynicy Morskiej i okolicy 2.07.2020. Idealne miejsca do spędzenia czasu na świeżym powietrzu

Kąpieliska otwarte w Krynicy Morskiej 2.07.2020. Pochodzisz z Krynicy Morskiej i szukasz miejsca, gdzie można popływać? W Polsce sezon kąpielowy trwa od 1 czerwca do 30 września. Czy Twoje ulubione kąpielisko jest juz czynne? Sprawdź, które kąpieliska w Krynicy Morskiej są otwarte. Jakich warunków można się spodziewać na kąpieliskach w Krynicy Morskiej? Podajemy ważne informacje dotyczące kąpielisk w Krynicy Morskiej. Na kąpielisku można spędzić wiele miłych chwil z najbliższymi. Sprawdź na naszej liście, które kąpieliska są otwarte w Krynicy Morskiej.

📢 Lokale wyborcze w Krynicy Morskiej - wybory prezydenckie 2020. Gdzie głosować w 2 turze?

Wiesz, gdzie głosować w Krynicy Morskiej podczas wyborów prezydenckich 2020? Każda zameldowana osoba ma prawo oddać głos tylko w wyznaczonym lokalu wyborczym. Aby uniknąć kursowania po Krynicy Morskiej 12.07.2020 sprawdź, w którym lokalu wyborczym możesz oddać głos w 2 turze wyborów prezydenckich 2020. Pamiętaj, aby do lokalu wyborczego w Krynicy Morskiej zabrać ze sobą maseczkę. Postaraj się wybrać porę, gdy przy urnach nie będzie tłumów.

Zrób sobie prezent:

Huawei Mediapad M5 Lite 8" 3/32GB WiFi szary (Jordan2-W09B 53010HJV)


Lenovo Tab2 A10-70L 16GB LTE Niebieski (ZA010086PL)


Prasówka czerwiec Krynica Morska: pozostałe wydarzenia

Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały w czerwcu uwagę czytelniczek i czytelników z Krynicy Morskiej. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?

📢 Tradycyjne poświęcenie łodzi w Kątach Rybackich (galeria)

Choć w tym roku nie odbędą się Dni Rybaka, to w gminie Sztutowo nie zrezygnowano całkowicie ze świętowania. W poniedziałek 29 czerwca, czyli w dniu imienin Piotra i Pawła, w porcie w Kątach Rybackich poświęcono łodzie rybackie. Oprócz kutrów poświęcono również nowy wóz strażacki, który trafił do jednostki OSP w Sztutowie.

📢 Wybory prezydenckie 2020. Mieszkańcy powiatu nowodworskiego zagłosowali (Galeria)

Za nami pierwsza tura wyborów prezydenckich. Mimo wysokich temperatur w niedzielę 28 czerwca zagłosowała rekordowa liczba Polaków. Sukces odniosła Krynica Morska, która dzięki największej frekwencji w Polsce otrzyma nowy wóz strażacki. Zobaczcie na zdjęciach, jak wyglądały wybory Nowym Dworze Gdańskim, Sztutowie i Krynicy Morskiej!

📢 Wybory Prezydenckie 2020: Krynica Morska z największą frekwencją w Polsce.

O 13.30 odbyła się kolejna już konferencja Państwowej Komisji Wyborczej, na której przedstawiono pierwsze wyniki frekwencyjne. Krynica morska ,,tradycyjnie" z najlepszym wynikiem w Polsce.

📢 Czy to już koniec serialu "Świat według Kiepskich"? (MNÓSTWO ARCHIWALNYCH ZDJĘĆ)

Kultowy serial Polsatu, który od ponad 21 lat (premiera odbyła się 16 marca 1999 roku) bawi Polaków zniknie z ekranów! - takie informacje pojawiły się w mediach. Na szczęście to tylko plotki. - Przez epidemię koronawirusa nie będziemy nagrywać w okresie letnim. Wracamy na plan w styczniu 2021 roku - mówi nam Renata Pałys (serialowa Helena Paździoch), wrocławska aktorka. W oczekiwaniu na nowych Kiepskich zobaczcie w naszej galerii zdjęć, jak przez lata zmieniali się bohaterowie tego filmu. Miłego oglądania.

📢 ,,Krzy.K. sPokoju” - autorski program reżysera filmowego Krzysztofa Kowalskiego. Artystycznie i nieśpiesznie o Żuławach.

Krzysztof Kowalski to reżyser pochodzący z Żuław. W swoim najnowszych projekcie: cyklu wideorozmów pt. ,,Krzy.K. sPokoju”, przedstawia osoby publiczne i artystów, często światowego formatu, którzy w drodze ku swoim marzeniom inspirowali się Żuławami. Projekt realizowany jest dzięki stypendium Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

📢 Trwa kampania promocyjna Krynicy Morskiej. Apel do gestorów bazy noclegowej

Lokalna Organizacja Turystyczna w Krynicy Morskiej wraz z burmistrzem Krzysztofem Swatem od początku czerwca prowadzi kampanię promocyjną miasta. W jej ramach powstała między innymi specjalna strona internetowa prezentująca atrakcje i miejsca noclegowe w regionie. Właściciele noclegów w Krynicy Morskiej mogą zostać dodani do bazy na stronie za odpowiednią opłatą.

📢 Debata prezydencka to MEMY, że mucha nie siada. Menelowe plus lekiem na całe zło? Hity z debaty prezydenckiej w TVP okiem internetu

Debata prezydencka, która odbyła się 17 czerwca 2020 roku to już historia. Ale jaka! 11 kandydatów i 80 minut emocji, które okazały się inspiracją dla internautów. Zobacz memy, które komentują debatę prezydencką w TVP. Hity debaty to m. in. program Menelowe plus Stanisława Żółtka, czy latająca w studio mucha, której spodobała się fryzura Waldemara Witkowskiego. No i pytania zadawane przez prowadzącego Michała Adamczyka.

📢 Nowy Dwór Gdański zalany. Strażacy walczą z małą powodzią.

Krótka za to bardzo intensywna burza zalała ulice Nowego Dworu Gdańskiego. Straż pożarna musiała kilkukrotnie interweniować. Ulewa zalała budynki mieszkalne między innymi przy ulicach Żeromskiego, Gdańskiej i Morskiej.

📢 Nowy Dwór Gdański: Mistrzostwa koła w wędkarstwie spławikowym 2020

Dnia 14 czerwca odbyły się mistrzostwa w wędkarstwie spławikowym organizowane przez Polski Związek Wędkarstwa z Nowego Dworu Gdańskiego. Było to pierwsze tego typu wydarzenie w tym roku, które tym samym otworzyło wędkarski sezon 2020.

📢 Pupil 2020 na Pomorzu. Najpiękniejsze zdjęcia psów i kotów naszych Czytelników

Prezentujemy najpiękniejsze zdjęcia psów i kotów naszych Czytelników, które zostały wybrane w plebiscycie „Dziennika Bałtyckiego” PUPIL 2020 roku. Internauci w drodze głosowania wyłonili zwycięskiego psa i kota w każdym powiecie i miastach na prawach powiatu oraz w skali województwa. Dodajmy, że 13 psów i 13 kotów, które wśród laureatów z powiatów zdobyły najwięcej głosów trafią na strony dwóch kalendarzy. Będą one dostępne dla abonentów naszego serwisu internetowego. Pierwszy kalendarz ozdobią zdjęcia psów, a drugi będzie poświęcony kotom.

📢 Te sklepy znikają z Polski. Znane marki wycofują się. Są ogromne wyprzedaże. Sprawdź, które sieci handlowe już uciekły z naszego kraju

Francuska sieć sklepów z ubraniami dla kobiet Camaieu ogłosiła, że wycofuje się z Polski. W sklepach tej marki trwają właśnie ostateczna wyprzedaże. To nie pierwsza, i pewnie nie ostatnia, marka, jaka zrezygnowała z robienia biznesu w naszym kraju. Sprawdź, jakie jeszcze sieci wyszły z Polski. Pamiętacie je? Żałujecie, że nie można już kupić ich produktów w sklepach stacjonarnych?

📢 Egzamin ósmoklasisty 2020 MATEMATYKA. ODPOWIEDZI I ARKUSZE CKE. Test 8-klasisty z matematyki 16.06.2020. Klucz odpowiedzi, rozwiązania

EGZAMIN ÓSMOKLASISTY Z MATEMATYKI 17.06.2020 r. - ARKUSZ I ODPOWIEDZI. W środę 17.06.2020 r. od godz. 9 uczniowie mierzyli się z testem z matematyki. Egzamin trwał 100 minut. W tym artykule znajdziecie arkusz i odpowiedzi do egzaminu ósmoklasisty 2020 z matematyki. Sprawdźcie, które zadania były najtrudniejsze!

📢 Seryjny złodziej z Jantaru. Gustuje w stokrotkach afrykańskich.

Społeczność Jantaru postanowiła wspólnymi siłami zatroszczyć się o swoją miejscowość. Wzdłuż ścieżek rowerowych odnowiono ławki, rozmieszczono rośliny w donicach i postawiono nowy znak. Radość z wykonanej pracy zastąpiło jednak rozgoryczenie, gdy okazało się, że nowo posadzone kwiatki zaczynają znikać z donic.

📢 Dżem Trzaskowskiego hitem Wiadomości TVP MEMY

Dżem kupowany dwa lata temu przez Rafała Trzaskowskiego stał się tematem, który wzięły pod lupę "Wiadomości" TVP. Redaktor Telewizji Polskiej Adrian Gąbka zapytał Trzaskowskiego o jego wizycie na jarmarku i zakup dżemu, w chwili gdy z okazji rocznicy Bitwy Warszawskiej odbywała się defilada. Co na to kandydat na prezydenta i internauci? Dżem Trzaskowskiego spowodował, że sieć zalały memy. Zobacz je w galerii.

📢 Nowy Dwór Gdański: nowe donice z roślinami na ulicy Obrońców Westerplatte

Na ulicy Obrońców Westerplatte w Nowym Dworze Gdańskim postawiono nowe donice z roślinami. Będą one nowym elementem ozdobnym w mieście.

📢 Szymon Hołownia na Mierzei Wiślanej: Przekop to dowód absurdalnego myślenia. [WIDEO]

Pomorska trasa Szymona Hołowni - tym razem ,,belweder na kółkach" przyjechał na Mierzeję Wiślaną. W niedzielę o godz. 10.00 nieopodal terenu budowy przekopu rozpoczął się briefing prasowy. Kandydat na prezydenta nie zostawił suchej nitki zarówno na realizacji, jak i samej koncepcji inwestycji.

📢 Słoneczny weekend na Mierzei Wiślanej. Tłumy wczasowiczów nad morzem

W ten weekend pogoda zdecydowanie dopisała tym, którzy wolą wysokie temperatury. Ciepła i słoneczna niedziela była idealnym dniem dla plażowiczów. Nie dziwi więc, że w niedzielę 14 czerwca nad morzem pojawiły się tłumy wczasowiczów i osób, które postanowiły sobie zrobić jednodniową wycieczkę na Mierzeję.

E-hulajnogi- nowe przepisy, koniec samowolki?

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3