18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Futsal Junior. Finały Ogólnopolskie rozstrzygnięte w Wysokiem Mazowieckiem. Dobry występ Sztutowa

Sławomir Bednarczyk
6 i 7 kwietnia w Wysokiem Mazowieckiem na Podlasiu rozegrano Finały Ogólnopolskie Halowej Polski kategorii Futsal Junior, w których wyłoniony został Ogólnopolski Mistrz. W turnieju udział wzięła drużyna ze Sztutowa prowadzona przez trenera Henryka Kuczmę. Mali sztutowianie zajęli 5 miejsce w kraju w kategorii Futsal Junior.

6 kwietnia w Wysokiem Mazowieckiem na Podlasiu rozegrano fazę grupową Finałów Ogólnopolskich Halowej Polski kategorii Futsal Junior - stanowiące pierwszy dzień zawodów. Zawodnicy ze Sztutowa zajęli 2 miejsce w grupie i awansowali do fazy finałowej.

3 – Kacper Skwarzec

Dzień później, czyli 7 kwietnia rozegrano fazę play off. W fazie play-off podzielono sześć zespołów na dwie grupy z czego zwycięzcy awansowali do wielkiego finału, drużyny z drugich miejsc zmierzyły się w meczu o 3 miejsce, zaś pozycje numer trzy powalczyły o 5 miejsce. Sztutowo zajęło w swojej grupie trzecie miejsce, więc musiało zagrać o 5 miejsce. Poniżej wyniki drużyny ze Sztutowa:

1:2 (B) Śląskie (Żory) – Podkarpackie (Rzeszów)
1:4 (B) Pomorskie (Sztutowo) – Śląskie (Żory)
4:2 (B) Podkarpackie (Rzeszów) – Pomorskie (Sztutowo)