18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Drewnica na sportowo - zima 2014. Mieszkańcy grali w darta i piłkarzyki [WYNIKI, ZDJĘCIA]

[email protected]
Drewnica na sportowo - zima 2014
Pierwszy z serii czterech turniejów "Drewnica na sportowo" odbył się na miejscowej sali sportowej. W zawodach w piłkarzyki i darta wzięło udział prawie 50 zawodników.

W konkurencji mini darta zwyciężyła Marta Piórecka, drugi był Sebastian Grudzień, a trzecia Julia Wieciech.

W piłkarzykach par mieszanych zwyciężyła Julia Wieciech z Mateuszem Pawłowskim, którzy rywalizowali w finale z rodzeństwem - Markiem i Marceliną Wiśniewskimi.

W darcie 501 out wygrał Mateusz Pawłowski, który po zaciętym pojedynku pokonał Grzegorza Wieciecha.

Najwięcej emocji dostarczył futbol stołowy w deblu. Swoją dominację potwierdziła para Ryszard Grudzień i Mateusz Pawłowski. Na uwagę zasługują dwie pary deblowe ze Sztutowa, które znacznie podniosły poziom rozgrywek i o mały włos nie pokonały mistrzów z Drewnicy. W tej konkurencji najlepsi pod względem umiejętności indywidualnych byli Marek Wiśniewski i Mateusz Pawłowski.

Pomysłodawca zawodów, Janusz Pawłowski, dziękuje Stowarzyszeniu Drewnica oraz Team'owi Darterów z Drewnicy za organizacje tak trudnego logistycznie turnieju.

- Rozdano 18 pucharów ufundowanych przez Jacka Reszka - właściciela firmy transportowej ze Świbna i Ryszarda Grudnia - właściciela sklepu spożywczego w Drewnicy. - mówi Janusz Pawłowski. - Szczególne podziękowania kierujemy do dyrektor szkoły, Iwony Błońskiej, za pomoc i udostępnienie sali gimnastycznej. O oprawę plastyczną zadbała Krystyna Piórecka.

- Na kolejne zawody "Drewnica na sportowo - Wiosna 2014" zapraszamy już w kwietniu - mówi Kamil Koszelak, jeden z organizatorów.

Zobacz: Pierwsze Otwarte Mistrzostwa Drewnicy w tenisie stołowym, darcie i footballu stołowym